Srovnávače energií Vám ušetří výdaje

K fungování mnoha spotřebičů (televizní a rádiový přijímač, počítač, elektrická a plynová trouba apod.), nářadí a strojů se neobejdeme bez patřičného zdroje energie, a to elektřiny nebo plynu. Tyto zdroje energie nám umožňují svítit, topit a vařit.

Ceny energií se neustále zvyšují a v dohledné době to nebude určitě lepší. Naštěstí na našem trhu je veliká konkurence dodavatelů energií, a proto se předhánějí v nejrůznějších akcích a bonusech a my si můžeme vybrat toho nejlevnějšího. Je Vaším cílem ušetřit na energiích, a to na elektřině nebo plynu? Tak pro to budete muset něco udělat. Řešením pro Vás je využít služeb srovnávače energií, který vám pomůže najít nejvhodnějšího dodavatele energií. Srovnávač energií najdete na webových stránkách TopSrovnani.cz, jež provozuje společnost 5DM.cz, s.r.o., s odkazem na www.topsrovnani.cz. V nabídce tohoto srovnávače nenajdete pouze srovnávač energií, ale také srovnávač povinného ručení, cestovního pojištění, hypoték a penzijního připojištění.

A jak srovnávač energií funguje? Kliknete na odkaz kalkulačka cen elektřiny nebo plynu zadáte potřebné údaje – odběrové místo – kraj, odhadovaná spotřeba, sazba, spotřeba vysoký tarif (VT) v kWh, spotřeba nízky tarif (NT) v kWh a osobní údaje (jméno, příjmení, email, telefon). Dále kliknete na spočítat ceny a během 2 minut se dovíte, s jakým dodavatelem energií (ČEZ, RWE, E.ON, Europe Easy Energy – 3E, Optimum Trading) můžete ušetřit stovky až tisíce korun ročně. Pak již záleží na každém z nás, zda chceme snížit rodinné nebo firemní výdaje za energie či ne. Při změně dodavatele energií se nerozhodujeme pouze podle nejnižší ceny plynu nebo elektřiny, ale i podle solidnosti. A tu zjistíme na specializovaných diskuzních fórech nebo na webových stránkách Energetického regulačního úřadu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *