Usnadněte si práci na zahradě

Plánovali jste si založení malé zahrádky a ona se Vám nějakým nedopatřením rozrostla v menší či větší plantáž? Tak to se Vám bude hodit nějaký ten typ na rychlé a efektivní zavlažování, protože lopotit se s konví se Vám určitě nechce. Konev radši zahoďte a začněte používat ke kropení trávníku a záhonů zavlažovací systémy.

Společnost Mountfield Vám nabízí účinné zavlažovací systémy renomované britské společnosti Hozelock. Společnost Hozelock sbírá zkušenosti a vyrábí zahradní náčiní a systémy již padesát let. Za tu dobu se vypracovala na pozici světové jedničky v oblasti zahradnictví. Díky systému Hozelock najdete řešení pro efektivní zavlažování každé zahrady. Těšit se můžete na nabídku kvalitních zahradních hadic, zavlažovacích pistolí s odolnými těly z kovu a plastu, různé typy postřikovačů s nastavitelným typem vodního paprsku (od silného proudu až po mlhu). Máte velkou zahradu? Tak to je pro Vás ideální hadicový naviják nebo vozík na hadici.

Zavlažovací systémy se postarají o trávník a záhony i v době, kdy nejste doma. Sestavené zavlažovací systémy budou pravidelně zavlažovat a Vy se nebudete muset o nic starat. Stačí jen připojit stále oblíbenější automatické časovače (vodní hodiny), které spustí zavlažování v určený den a čas, který si sami vyberete. Na sestavování zavlažovacích systému se můžete pustit s rychlospojkami a stopspojkami se speciální konstrukcí zakončení, které zabraňuje lámání zahradní hadice.

Samozavlažovací systémy

Jedná se o jednoduchý zavlažovací systém ve skrytém zahradním obrubníku. Je vhodný pro skleníky, záhony, zahrádky i skalky. Nejen že rostliny zásobuje vodou, ale ještě navíc dokáže kvalitně a esteticky oddělit okrasné části zahrady mezi sebou nebo od užitkové části zahrady. Určitě oceníte i to, že tento skrytý zahradní obrubník zabraňuje nežádoucímu prorůstání.

Jak to funguje?

Systém má zabudovaný neviditelný zahradní obrubník, který je vyroben tak, aby skrze něj mohla protékat voda. Pomocí malých úzkých rozvodových hadiček jsou na obrubník připojeny postřikovače. Pak už můžete ovládat systém ručním otočením kohoutku, nebo si na systém napojte automatický časovač, který bude zavlažování ovládat sám.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *