Finská půjčka nebo-li sms půjčka

Finská půjčka

Finská půjčka nebo-li sms půjčka či mikro půjčka je druhem krátkodobé finanční půjčky, při níž věřitel poskytuje zájemcům malé částky (v řádu stovek až tisíců korun). Principem této půjčky je, že věřitel zapůjčí klientovi danou hodnotu peněz s krátkou dobou splatnosti a díky tomu za odpovídající poplatek.

A proč má vlastně tato krátkodobá finanční půjčka název Finská půjčka? Název půjčky je dán zemí původu, ve které začala být poskytována mezi prvními a byl o ni veliký zájem. Krátkodobé drobné půjčky se rychle rozmohly po celé zemi a poté začaly expandovat do dalších zemí Evropy a název Finská půjčka se ustálil.

Finské půjčky jsou v České republice zpravidla nabízeny v částkách od 500,-Kč do přibližně 10.000,-Kč s maximální dobou splatnosti 30 dní. Na základě zákona č. 321/2001 Sb. § 1 odst. 2e a 2f nemusí být u těchto půjček uváděna roční procentní sazba nákladů, tzv. RPSN, jelikož je u nich splněna alespoň jedna z podmínek krátkodobého spotřebitelského úvěru nižší ceny a krátké doby splatnosti, a to poskytovaná částka je nižší než 5.000,-Kč nebo doba splatnosti nepřesahuje 3 měsíce.

Ferratum

Finskou půjčku do částky 10.000,-Kč s dobou splatnosti 7 až 45 dní poskytuje spolehlivá společnost Ferratum Czech s.r.o. Tato nadnárodní finanční společnost je součástí skupiny Ferratum Group, jež má pobočky ve 20 zemích světa s 280 finančními specialisty a více než 1.000.000 spokojených zákazníků. Půjčka je poskytována způsobilým osobám starším 20 let nemajíc žádné dluhy z případných předchozích půjček u této společnosti. Nabízená půjčka ihned nepotřebuje ručitele ani potvrzení příjmů.

Jak Finskou půjčku od společnosti Ferratum získáte?

Získat Finskou půjčku je velmi rychlé a jednoduché. Stačí vyplnit online formulář nebo zaslat SMS zprávu.

1) U online žádosti o půjčku stačí zadat výši půjčky a dobu splatnosti – hned vidíte částku poplatku za půjčku a celkovou částku k úhradě. Poté kliknete na získat půjčku, doplníte jméno, příjmení, číslo mobilního telefonu a kliknete na potvrdit. Vaše žádost bude ihned zpracována a pokud si o půjčku požádáte v pracovních dnech od 08.00 do 20.00, tak do 10 minut obdržíte odpověď o schválení či zamítnutí půjčky jako SMS na Váš mobil.

2) Při SMS žádosti pošlete SMS na číslo 736 30 40 30 ve tvaru (s mezerami):

FER Částka Jméno Příjmení Doba splatnosti Rodné číslo Číslo OP Bankovní spojení Adresa Město PSČ

První schválená půjčka Vám přijde do 3 dnů poštovní poukázkou a další Vám již budou v případě zájmu připisovány nejdéle druhý den na Váš bankovní účet.

Termín splatnosti půjčky můžete celkem 3x prodloužit. Stačí zažádat o prodloužení půjčky, zaplatit poplatek ve výši 15 % ze zapůjčené částky a dostanete dalších 15 dní na splacení Vaší půjčky.

Napsat komentář